Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek átfessem a hajam?...

Szerintetek átfessem a hajam? (barnát-szőkévé)

Figyelt kérdés

Barna hajú fiú vagyok de kipróbálnék valamilyen másik hajszínt de nem tudom mit csináljak! Károsíthatja a hajat?

A barna hajamat akarom szőkévé átfesteni lehetőleg otthon!

Valamilyen tipp ??? A festéstől lesz valamilyen baja a hajamnak vagy nem?? Előre is köszi!



2012. jún. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nem nem és nem. Teljesen szétbassza a hajad 1. legalább egy 6-os vagy ink 12-es oxi kéne hozzá. Jó ez hajszíntől/típustól függ. Meg teljesen csibesárga lennél, és hullana a hajad, és letörne. Beszéld meg a fodrászoddal, de otthon semmiféleképpen se.

De készülj fel h 1 szénakazal is jobb lesz a te hajadnál:)

Ha csak melíroztatnál jobban járnál, meg nem kéne 2 hetente festeni a lenövés miatt.


Rem segítettem:)


17/L.

2012. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne!!!

Ha profi fodrászra bízod a dolgot, első osztályú festéket használva, akkor a hajad megúszhatja. Én is barnából lettem szőke. Most újra barna vagyok, de nem azért meg károsodott volna a hajam, hanem azért mert untam, hogy sokat kellett járnom a lenövést festetni. Hamar meglátszott!

Meg azért se festesd be a hajad, mert pasi vagy!!! A fiúknak jobban áll a sötét hajszín!

2012. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FIÚK NE FESSENEK MÁR HAJAT! micsoda baromság.
2012. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lányok se, az ugyanolyan baromság és nem szép
2012. jún. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiúknak nem áll jól a meleg árnyalatú szőke, hamvasat meg elég nehéz otthon festeni. Ráadásul ha rövid a hajad, hamar látszik a lenövés, amit muszáj kiszőkíteni, mert nem szép úgy. Szóval macerás, na.
2012. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!