Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont, balzsamot,...

Milyen sampont, balzsamot, hajpakolást használtok?

Figyelt kérdés
Melyiktől lesz a legszebb a hajatok?
2012. jún. 8. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta csak is Pantene sampont és balzsamot használok, hajpakolásra nincs szükségem, anélkül is szép hajam van, de előfordul havonta 1-2 alkalommal mézet teszek a hajamra, pakolásként! Fényes, erős, dús, egészséges hajam van!
2012. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is a pantene-t használom festett hajra valót,nem váltok másra meg vagyok vele elégedve teljesen!!:) Hajpakolásként bio gránátalmásat használok,rossmannn-ba 900 ft fél littyó:)

plusz nem kiöblítendő hajpakolásba szintén pantene-t és kallos tükörfény hajolajat vasalás után azt imádom:)

2012. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sampon: [link]


Pakolás: 5 ek. méz + olívaolaj + kb. 2 ek. majonéz + 2 tojássárgája (néha: élesztő + méz + olaj + tojássárgája)


Hajspray: [link]


Hajvégápoló: Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj vagy [link]


Sorrend:

1. Nedvesített hajra a pakolás

2. 2-4 óra múlva samponnal lemosom (általában elég egyszer, de alaposan), majd almaecetes vízben áztatom, és a fejbőrömet is átmasszírozom

3. Törölközővel felitatom a nedvességet a hajamról, befújom a spray-jel

4. Majdnem teljesen száraz hajra felteszem a hajvégápolót


Nekem ez az ápolás csodásan rendbe tette a derékig érő hajamat. Persze a megfelelő vitaminbevitel sem utolsó szempont, ahogy a helyes táplálkozás sem.

Elég 10-12 naponta hajat mosnom, szinte végig friss.

2012. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sampont mindig mást használok, mert nagyon hajlamos a hajam a zsírosodásra és hamar megszokja a samponokat (most épp Pantene Aqua Light-ot használok), balzsamnak Wella Pro Series repair-t (nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig nem vártam tőle túl sokat), pakolásként pedig Gliss kur tápláló olajas tégelyes pakolást, ezt imádom, nagyon szép lesz tőle a hajam, bár most fog elfogyni és szerintem kipróbálok mást majd csak a kíváncsiság végett.
2012. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sampon: syoss

balzsamot és hajpakolást nem használok :)

2012. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!