Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan ciki a szőrös...

Miért olyan ciki a szőrös mellkas?

Figyelt kérdés
Sűrű, hosszú, fekete szőr...Hát ez a férfi hormonoktól nőtt meg nem? Akkor még mindig a férfiasság jelképének kéne hogy legyen, nem? Erre mit mondanak? Majom..szőrös majom...(láb, kéz is...)

2012. jún. 9. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
sztem nem az..ha meg hosszalod, akkor vágj belőle ollóval!! csupasz pasi az nem pasi, hanem b...i!!! :))
2012. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elköltözöm a dszungelbe Orangutánzatnak...:(
2012. jún. 9. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Gyantázott mellkasú divatb*zik között ciki, egyébként szerintem nem az, sőt. Én pl ezt (is) szeretem a barátomban :)
2012. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is olyan vagyok mint egy majom,mindenhol szőr,mondjuk ezt már én is cikinek érzem,mert ez már tényleg túl sok
2012. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ÚÚ bakter, megnéztem a Randiguru USA Valóságshow 3 részét, abban a szexológus azt mondta a szőrös szereplőnek hogy ilyen állapotban nem maradhat és ezért...
2012. jún. 10. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,én is szőrtelenítek,mert nekem tényleg szörnyű
2012. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bekenték az ürge mellkasát valami Palmatexel és letépték szőrrel együtt ffff milyen vörös lett a helye!!! A csávó ordított!!...:)
2012. jún. 10. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyu, nekem kifejezetten tetszik, ha egy pasi kicsit szőrös. :D Van egy színész, Chris Evans (a legújabb nagy dobása a Bosszúállókban Amerika kapitány XD), eszméletlen teste van és egy kis mellkas szőr szerintem kifejezetten jobbá is teszi.

[link]

Mondjuk ne legyen nagyon durva, de ha valamennyi van, az nekem nagyon bejön.

20/L

2012. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem izmos a mellkasom ,mert eddzek rendszeresen, és szoktam hagyni valamennyit rajta, de nem annyira sokat, csak épp hogy van, pár hetente le szoktam bszni hajnyíró géppel ,aztán jó két hét mire visszanől ,addig nem farkasemberes.
2012. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat...
2012. jún. 20. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!