Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevésbé károsak a hab hajfesté...

Kevésbé károsak a hab hajfestékek vagy következőre inkább más színt válasszak (esetleg vissza az eredetit)?

Figyelt kérdés

Fekete haj megszállott vagyok. Nekem mogyoróbarna jutott de világ életembe feketét szerettem volna magamnak. Befestettem de nagyon hullott a hajam plusz idegesített hogy hamar látszódott a lenövés így volt egy nagyon sötét barna korszakom de most visszatértem a feketéhez. Most már megvettem a fekete habfestéket(tudjátok ezt az ammóniamenteset) de annyi elrettentőt olvastam a festett fekete hajakról hogy erősen gondolkozom hogy következőre inkább sötétbarna esetleg vissza az eredeti hajszínhez.

Majdnem derékig érő hosszú hajam van és nem akarom teljesen ronccsá tenni. Most lesz második éve hogy festem a hajam, úgy hallottam ilyenkor még nem késő "megbánni"...



2012. jún. 9. 18:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!