Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Hogy távolítsam...

Mit tegyek? Hogy távolítsam el őket?

Figyelt kérdés
A lányom össze szedett néhány fejtetűt és a kis szemtelen iszonyatosan le petézett, és az a helyzet hogy nagy és sűrű haja van a lánynak + szombaton fodrászhoz van be iratkozva. Mit tegyek hogy szedhetném le nagyon gyorsan és viszonylag egyszerűen? ( a sűrű fésű nem hatott) A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 10. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván gyógyszertári tetűirtóval, van hozzá serke fésű, az csak a kezelés után ér valamit is.
2012. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát, ez egy elég nehéz ügy. nekem is volt kisiskolásként (meg az egész osztálynak)... vegyél tetűirtót patikában, azzal mosd át a fejét, rá van írva gondolom hogy hányszor meg hogyan, a serkéket meg nekem akkor még kézzel húzogatták le a hajszálaimról, iszonyatos meló volt, óriási dús hajam volt, le is vágtuk akkor rövidre : (

de lehet hogy van már erre valami fésű vagy nemtudom, kérdezd meg a patikában hogy mit ajánlanak

de szombatig nem biztos hogy el tudod tüntetni a kis mocskokat..

2012. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon nagyon sok esetben lekell vágni a hajat :( nekem is derékig érő sűrű dús hajam volt és lekellett vágni :(
2012. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj be a patikába (biztosan van ügyeletes patika) és vegyél tetű írtó sampont, sprayt. Kérdezd meg melyik a legmegbízhatóbb. A használati utasítás szerint kezdjétek el használni.

Minél hamarabb elkezditek használni, annál hamarabb megoldódik a probléma. A szombati fodrászt pedig lehet, hogy le kéne mondani, ha nem múlik addig a fejtetű.


Nem rögtön a legrosszabbra gondolni. Nekem is volt tetűm, sőt, tesómnak is, ráadásul egyszerre, úgyhogy volt vele meló rendesen. De nem kellett egyikünknek sem levágni a haját, a gyógyszertárban vettük sampont és valami sprayt tetű ellen + anyukám nézte át a fejünket naponta többször.

2012. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hedrin már 1 óra után hatásos :)
2012. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!