Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy hajszálam, aminek a...

Van egy hajszálam, aminek a fele ARANY, a másik fele pedig EZÜST. De szó szerint ezüst, nem ősz. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik fele ezüst. A felső, vagy alsó. :P
2012. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennek van jelentősége, vagy poénkodsz? :) Egyébként a felső ezüst, az alsó arany!
2012. jún. 10. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Van jelentősége. Ugyanis az a hajszálad megőszült.
2012. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez tényleg nagyon fura. Ilyet még nem láttam, tényleg ezüst :D
2012. jún. 10. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy csomó ősz ill. ezüst hajszálam is. Sajna már 13 éves koromban megjelentek, és természetes, hogy így van: "kifogyott" a pigment a hajhagymából.
2012. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű :/ Gondolom akkor azóta festés... Köszi a választ.
2012. jún. 10. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, 16 éves koromig semmi, onnantól tartós színező, aztán festettem. Most már nem merem festeni, mert sok kihullott (nem biztos, hogy ettől), így megint visszatértem a tartós színezőre.

Te meg húzd ki azt a szálat, és tedd el emlékbe. :)

2012. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már eltettem :) Ha el fogadsz egy jó tanácsot, próbáld ki a hennát. Nekem is nagyon hullott, de amióta ezt használom, helyrejött. Bocs az offért!
2012. jún. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!