Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Clearskin termékcsalád vagy...

Clearskin termékcsalád vagy Mannaszappanok? Pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Eddig Clearskin arctisztítót használtam esténként,reggel hideg víz(szalicilsavas, arról meg azt olvastam, hogy nem nagyon szabad reggel használni), utána meg gélt használtam. Nagyobb pattanásokra éjszakai maszkot, alkalmakra korrektort(mind Clearskin - est) de nem igazán használt, a korrektorral akciók nélkül majdcsak 5000 forintra jön ki, 1,5-2 hónapig tart ki

Most találkoztam a mannaszappanokkal. A problémamentes csomag csak 3175 ft, 3 szappan van benne, 2 arctisztító, egy radírozó.

A clearskinestől kicsit olyan,mintha megfulladna a bőröm, ezért érdekelne a Manna.

1. Mennyi ideig tart ki a Manna?

2. Alapjában melyik a jobb?( kb. 4-5 hónbapja használom az avonost, jobb, de még mindig van gyulladt, fájós)

3. Nem lenne nagy váltás, ha a mannát kezdeném el használni?

Főleg azoknak a válaszai érdekelnének, akik tapasztaltak a témában.



2012. jún. 10. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
hát semmiképp se ilyen avonos sz@rokat használj! Garnier, vagy clean&clear termékeket vegyél! Azok igazán igényes termékek és használnak is. Az avonos cuccok nekem se használtak, viszont a garnier termékek igen!
2012. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én régóta használom a manna szappant , virágszirom szappant és a kávés szappant bőrradírnak , és még a tündérkert szappant is használom, de azt ritkán .

mellé semmi arckrém meg tonik , hanem sheavaj , ennyi. én csak ajánlani tudom neked .

Az Avonost cuccokat tényleg felejtsd el !!!

és még ajánlom ezt az oldalt, sokat tudnak neked segíteni és írhatsz nyugodtan válaszolnak !


[link]

2012. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amint elfogy az avonos, megrendelem a Mannást. :)
2012. júl. 13. 07:42
 4/7 Rékus83 ***** válasza:
én a krémmánián nem olvastam túl jókat a mannákról, semmiképp sem javaslom, szárítanak, drágák, hamar fogynak, és nem olyan hatásosak, mint azt írják a honlapjukon... én az emanufaktura szappanokat választottam és szerintem nagyon jól döntöttem.
2012. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem végül az jött be a pattanások ellen, hogy a legegyszerűbb, de káros anyagoktól mentes szappannal jól meg mosom, jól leöblítem, és rögtön utána kevés shea vajjal bekenem.
2013. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A manna problémás bőrre való csomagját nagyon nem ajánlom,a szappanok szárítanak és semmit nem használnak, sokáig elég, de száraz lesz a bőröd... a shea vajukat még sajnos nem próbáltam, de a teafa és levendula olajuk kiváló, mást sajnos nem tudok ajánlani. Én az avonos planet spa arcmaszkomat, ami holt tengeri ásványos imádom, szóval megint egyén függő kinek mi válik be. de ha oda figyelsz apró dolgokra, akkor mindegy mit használsz nem lesz annyi pattanásod. Szóval teafa és levendulaolaj, na meg az oriflames teafa és rozmaring szappan, ami kiváló, sokáig elég. Remélem tudtam segíteni.
2014. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok, és manna szappan és termék ellenes lettem, bedagadt a szemem majd az egész arcom tőle, egy hétig nem mehettem dolgozni sem , valami nagyon nem kóser a termékeknél !

Azóta bármit kenek a az arcomra azonnal bedagad a szemem, egyetlen termékcsalád jött be és bármit merek és lehet is használnom tünetmentesen az az Ilcsi néni termékei.

2014. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!