Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Allergiás bőrkiütésre ártalmas...

Allergiás bőrkiütésre ártalmas lehet a szolárium, vagy segít a gyógyulásban?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a nikkelre, meg sok növényre, és a testemen sok helyen csúnya kiütések jöttek ki a vakarástól. Nos a szolárium segítene leszárítani, úgy mint a pattanásokat, vagy csak ártanék vele?

#allergia szolárium
2012. jún. 11. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ártanál vele, mint használnál. A túl sok szoli amúgy is bőrrákot okoz, és igy hogy teli vagy kiütésekkel nagyobb lehet rá az esély. Azt tudom javasolni, hogy menj el bőrgyógyászhoz, ő irni fog neked fel krémet, és azzal kenegesd be magad. Ha elmúltak, akkor mehetsz szolizni.:)
2012. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van olyan bőrbetegség amire nem jó, és van olyan amire pedig kifejezetten napozást, szolit javasolnak. Nézz utána vagy kérdezd meg a bőrgyógyászt!
2012. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!