Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom miért, de most...

Nem tudom miért, de most nagyon sok pattanás jött ki rajtam-. - nem is értem miért, és egyszer voltam szoliba azután kicsit elmúlt, szóval ha járnék szoliba akkor elmúlnának a pattanásaim? Mert ezt sokan mondták hogy a szolitól elmúlnak ez igaz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen mivel a sugárzás öl, először a pici életformákat rajtad mint a baktériumok....


Kérj dokitól egy antibiótikuot sokkal hatásosabb, és nem oyan káros mint a szoli...

2012. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tény, hogy a szolárium segít, de ha engem kérdezel, inkább legyél többet napon, minden reggel tisztítsd le az arcod alaposan és ha szükséges kezeld tonikkal, ami kitisztítja a bőröd. ;)
2012. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát lennék én napon..de itt nem lehet sehol ki feküdni és ki ülni sajnos olyan lakásba vagyunk ahol a napozás lehetetlen..:( és strandra sem járok . ezért a szoli
2012. jún. 12. 22:19
 4/7 anonim válasza:
A "legyél napon"-t nem úgy értettem, hogy meztelenül feküdj ki hanem, hogy legyél többet a szabadban, hidd el már ennyi is számít...Ha nem csak az arcodon vannak, hanem a hátadon stb. akkor kérdezz meg egy kozmetikust, de én inkább a törülközővel való erős, de nem durva dörzsölést javaslom.Nekem is volt, hogy a vállamon, hátamon kijött pár, de törülközővel, zuhanyrózsával kicsit meggyomrozod őket, rendben lesz.Ha mégsem szolizz, de csak mértékkel! :)
2012. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia! Én javasolnám (de ne vidd túlzásba!) mert anno én is ezért kezdtem el szolizni és nagyon jó volt rá, mellesleg még szép barna színed is lesz! :) De a megfelelő tonizálás, hidratálás is nagyon szükséges, és konzultálj egy bőrgyógyásszal is, mert ő speciális kencéket tud majd neked felírni, ami a te bőrödhöz való! Remélem tudtam segíteni :))
2012. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a sok szoli megárthat, de van egy tini-tonik nevű arcszesz ami leszárítja a pattanásokat, nálam bevált :)
2012. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja de a tini-tonikot csak arcra lehet kenni. egy vattára kell önteni egy kicsit és megtörölni vele az arcot. dm boltokban lehet kapni, vagy ilyesmi helyen..
2012. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!