Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismeri valaki a RUBELLA...

Zsanci8 kérdése:

Ismeri valaki a RUBELLA (style innovation) Color Sensation hajfestékeket? Azon belül is elsősorban az 5.46-os világos mahagónit! Esetleg kép róla?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagy izgalommal vettem meg, hogy végre megtaláltam a tökéletes vörös színt. Amikor kibontottam, furcsa volt, hogy sötétbarna volt a festék. Jó mondom biztos csak így barna, felkenve szép lesz. Hát felkentem a hajamra (mellesleg hozzáteszem, szerintem higított volt,mert nagyon folyékony volt..) és sötétbarna lett tőle a hajam.. Majdnem fekete. Nagy nehézségek árán sikerült kiszedni a hajamból a sötétbarnát, de ezek után nem ajánlom senkinek. Lehet csak én nyúltam félre vele, és lehet vki vicces kedvében volt, és kicserélte a hajfestéket, én meg pont azt vettem el, de számomra katasztrófális élmény volt.
2012. jún. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát most teljesen elvetted a kedvem az egésztől és megijesztettél. Ugyanis nagynehezen sikerült megszabadulnom a fekete hajamtól, hogy végre rézvörös legyek. Megőrülnék ha újra sötétbarna lenne. És utána már világosítani sem tudnám, mert letörne. :( A képen pedig gyönyörű a színe... Ajjjjh most mit csináljak??????
2012. jún. 13. 11:12
 3/6 anonim válasza:
Sajnos én is ugyan így jártam. A szőke hajszínemet szerettem volna megváltoztatni, erre nagyon sötét barna lettem. Először én is azt gondoltam, hogy valaki kicserélte, de mástól is hallottam, hogy nem az van a dobozokban, ami a képeken szerepel. Ráadásul a hosszú, egészséges hajam teljesen tönkretette,festetni nem tudok egy darabig,hogy a hajam ne károsodjon még jobban. Így legnagyobb bánatomra vagy 4 hétig barna maradok. :-(
2012. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én az első komment után visszavittem a festéket és vettem helyette másikat! Úgy voltam vele, hogy nem kockáztatom meg a nagynehezen kivilágosított hajamat, hogy újra sötét legyen.. Köszönöm a választ és sajnálom, hogy így jártál :///
2012. júl. 8. 15:15
 5/6 Alaque ***** válasza:

A barátnőm, aki szőke, épp húsz perce mosta ki a Rubella hamvas szőke festéket a hajából. A gond csak, hogy barna lett.


(:


Gyanúsan fogyasztóvédelmi kategória...

2012. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a legnagyobb kedvencem volt a Rubella, imádom az első perctől. :) Mondjuk én világosbarnát, vagy sötétszőkét szoktam venni, mert kb olyan a hajam színe, csak az ősz hajszálaim miatt kellene, meg azért mert festés után mindig könnyebb kezelni a hosszú hajam, úgy érzem hogy ápolja.:) Most éppen azért vagyok bajban, mert már egy ideje nincs ahol venni szoktam, és nem találom sehol, hogy honnan tudnám beszerezni. Ha nem lesz, akkor megint kísérletezgethetek, amit utálok, mert nagyon sok csalódás érhet. Pl. utálom a Syoss-t, úgy kiszárította a hajam, hogy olyan lett, mint egy száraz falevél, ráadásul az ősz hajszálaim utána is látszódtak pár nap múlva már. A Palette volt még ami nem olyan durva áron volt 500-600, de mindig volt egy sötét, vagy vöröses árnyalat benne, és büdös is volt, arról a hajfestékről amire allergiás lettem (Mystic), arról meg ne is beszéljünk.. A Rubellát 320-360 Ft közötti áron szoktam venni, és 1 elég volt a hosszú hajamra, imádom tényleg, ennél jobb nekem még sosem volt. :)
2020. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!