Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Újra szőke haj, lehetséges?

Újra szőke haj, lehetséges?

Figyelt kérdés

1-2 éve szőke hajam volt, de a fodrászom pár perccel tovább rajta hagyta a szőkítőt és eléggé elégett :S

Most fekete hajam van (eredetileg középbarna). Ha lenövesztem akkor lehet még egészséges szőke hajam?

pl ilyen:

[link]


2012. jún. 13. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt a platinát semmiképp ne vállald be. egy közép/sötétszőkével jobban járnál. azt meg ki lehet melírozni és jól néz ki az is.
2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát jó hírem van,detto ugyanebbe a cipőbe jártam,csak nekem a bolti hajfestéktől és a tudatlanságtól ment tönkre a hajam. Aztán barna lettem,rá fekete 1 évig,utáltam eredetileg én is középbarna vagyok. Csak hiányzott a szőke,az az én színem,fodrászok elutasítottak hogy kopasz leszek,éés eltelt 4 év és most megint szőke vagyok és maradok is :)) Szóval lehetséges ne aggódj. De én nem növesztettem le,szerintem már bocsi de szörnyen igénytelen lesz,és akkor is csak barnáig fog lenőni és azt is le kell szivatni.

Fodrászommal sapkás melírral csináltuk 2x a szivatást nagyon apránként,majd utána kb 5 festés után szép szőke lettem jajj úgy örültem. De sose volt gáz a hajam,a színe. Először barna volt,aztán világosbarna,aztán sötétszőke,világosszőke majd a mostani hajszínem az extra világos hamvasszőke:) És egézséges a hajam!

Sok sikert,és kitartást neked ha tényleg akarod:)

2012. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is: azt írod, elégett a hajad, és most fekete. Erre az elégett részre lett rákenve talán? De a lényeg: a tönkretett rész már nem lesz újra egészséges. Ami azóta nőtt, az viszont simán lehet szép szőke, csak hozzáértő kezek kellenek hozzá.
2012. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!