Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljak hullámos hajat?

Hogyan csináljak hullámos hajat?

Figyelt kérdés
Csak mert sehogy sem megy. Kábé vállig érő hajam van, de annál azért hosszabb. A hajfonás nem segített, csak nagyon megdúsította, mert amúgy is nagyon sűrű a hajam. A hajcsavaró szintúgy. Ti mit javasolnátok?

2012. jún. 14. 17:09
 1/4 anonim válasza:

Ha nem szeretnéd roncsolni a hajadat, akkor ezt a módszert ajánlom: este a vizes hajadat fond be éjszakára hagyd úgy majd reggel bontsd ki. Nem tudom h ez e az a fonás amiről beszéltél de z általában bejön.

Ha nem baj h közben kicsit roncsolódik a hajad akkor pedig hajsütővassal nagyon szép loknikat csinálhatsz magadnak :)

Ezenkivül még találtam a neten egy a hajfonáshoz hasonlót, csak azt zoknikkal csinálják :) Itt van hozzá a videó: http://www.youtube.com/watch?v=nEvJGE4XYxE

Természetesen ezek közül a modszerek közül a hajsütővas a leghatásosabb mivel az sokáig kitart, persze rendesen be kell fújni hajlakkal!

2012. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha olyan "celebes" hullámokat akarsz, amilyet most mindenhol hordanak, azt hajvasalóval csinálják. keress rá google-ben videókra. Kicsit nehéz vele megcsinálni, de nagyon szép
2012. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
megmosod samponnal, aztán 1 doboz sör, de azt nem mosod le(nyugi nem lesz szaga az alkohol ugyanis elpárolog) majd felkötöd, kb fél óra mulva hajhabozás után elkezded szárítania hajszárítő diffuz végével..nekem csavarótol és sütővel soha nem lett tartós. ezzela módszerrel bár lehet, nem az a rendezett szép hullámos, hanem kicsit oroszlános de tartós!barűátomnak is nagyon tetszik:)ja és szárítás után lakkozd!ezt a praktikán nekem fodrász ismerősom mondta..mert nem tudok bánnia hajsütővel, ezért nincs is és fonásban is béna vagyok:D ja és alulról szárítsd a hajad, vis a fejeddel a föld felé legyél
2012. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

próbáld így, nekem működik ;)

2013. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!