Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orromon nőtt pattanásból...

Az orromon nőtt pattanásból ugyan kiürült, aminek ki kellett, de mégis megmarat a helye, a dudor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, hogy gyakran az orromra nő ÓRIÁS méretű pattanás:( Van 2-3 olyan is, ami még mindig látszik..már nem piros, ugyanolyan színű mint a bőröm, csak ott van egy kis dudor. Nem 1-2 hónapja van már így. Elmentem vele bőrgyógyászatra, írtak fel különböző kenőcsöket, de nem használtak. Szerintetek kozmetikus tud vele valamit kezdeni vagy plasztikai sebészetre kell mennem így az orrommal?

2012. jún. 14. 20:59
 1/2 A kérdező kommentje:
megmaradt *
2012. jún. 14. 21:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészhez szerintem ne menj el. Inkább válassz egy jó kozmetikust talán ő segíthet a problémán. Nekem is heges voltam az orrom a sok pattitól, de ilcsi tonikkal és arckrémmel helyre jött. Próbáld ki hátha segít.
2012. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!