Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritka az eredeti fekete haj a...

Ritka az eredeti fekete haj a magyar lányok körében?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 12:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
szerintem EREDETI, tényleg fekete haj csak az ázsiaiaknak lehet, a többi nemzetiségünek max nagyon sötét barna
2012. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam:o
2012. jún. 15. 12:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyaroknak is lehet fekete haja, csak nagyon ritka. Én konkrétan egy valakit ismerek, akinek echte fekete, és magyar a nő, a bőre fehér. Az enyém is nagyon közel van a feketéhez, de erős napfényben látszik rajta, hogy barnás.
2012. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem lehet tiszta fehér embernek fekete haja, maximum nagyon sötétbarna. Én mindkét szülőmtől sötét hajat örököltem, majdnem fekete a hajam eredetileg, de mégis, ha összehasonlítjuk a festett feketével, köze nincs hozzá, az enyém csak nagyon sötét barna.
2012. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Nincs totál fekete haja senkinek, csak az ázsiaiaknak. Második válaszolónak üzenem, hogy amit ő feketének lát, az rettenetesen sötétbarna, amit a szemünk már nem igazán tud megkülönböztetni a feketétől.

Üdv.: egy fodrász

2012. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Combi27 válasza:
18%
Fekete haja a MAGYAR embernek nincs..viszont vannak itt élő népcsoportok akiknek van.Érdekes még hogy mit is nevezünk feketének, hiszen annak is több árnyalata van.A messziről feketének, de közelről nagyon sötétbarna akár világos fekete is lehet, az én állítólag barna hajam a fodrászok szerint sötétszőke...
2012. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A Tengerész ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Combi27! De szépen fogalmaztál!Én is ezt akartam mondani,csak másképpen.Mostmár hagyjuk,nehogy leszóljanak hogy ****-ozok.
2012. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én székely-magyar vagyok és az összes felmenőm is székely. A hajam szine természetes fekete. És sokan kérdezték már , hogy festem-e , peddig nem festem.
2012. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Van egy hölgy ismerősöm, akinek fiatal korában teljesen koromfekete haja volt. A fodrász is alátámasztotta, hogy fekete. Édesapámnak is fekete haja van, pedig MAGYAR. Lehet, hogy igaz amit előttem írtak(fekete haja magyar embernek nincs), de akkor erre csak annyit tudok mondani, hogy kivétel erősíti a szabályt.
2012. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!