Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyárra hajszínező. Milyet...

Nyárra hajszínező. Milyet vegyek, mik a következmények? Tapasztalatok, információk

Figyelt kérdés

14 éves vagyok középbarna hajjal, és nyárra szeretnék más hajszínt kipróbálni, de csak időszakosan. Ebben az árnyalatban keresek, vörösnek nevezném, de nem igazán az [link]

Palette Instant Colorból találtam 6-8 mosásig tartót, ami szerintem megfelelő lenne a célra. A fodrászom azt mondta hogy olyan fajta színezőt, amivel szeptemberig visszabarnulnék, olyat nem ismer, szóval nekem kellene beszereznem.

Tippeket, tapasztalt vásárlóktól információkat szeretnék, hogy ha kopik is, milyen mértékben (hallottam hogy nem olyan "szépen" kopik), és a legfontosabb hogy vissza jönne-e teljesen az eredeti hajszínem szeptemberig? Szóval hogy mit várjak a 6-8 mosásig tartó hajszínezőtől (ha egyáltalán létezik, mert fodrászom teljesen összekavart). Köszönöm előre is. (Jövőhét szerdán mennék fodrászhoz.)



2012. jún. 15. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
a vörös nagyon kopik, belevághatsz szerintem. ez talán mahagóni.
2012. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Negatív kommenteket nem kérek.
2012. jún. 15. 19:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mert szeretném csak tudatlanul félek, de köszönöm :)
2012. jún. 15. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Hajszínezők nem világosítanak,tehát te max barna színű hajszínezőt tudnál venni ami úgy adna fény,árnyalatot a hajadnak,vörös be se fogná.

Ha vörös akarsz lenni akkor fodrász,ő leszivatja neked és utána mehet a színező.

2012. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, csak feleslegesen nem akartam leszívatni, ha rövidebb úton is meg lehet oldani, de akkor valószínűleg irány a fodrász
2012. jún. 15. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
ez elég sötét vörös, szerintem megpróbálhatod. ha leszívatod, már csak festékkel nyered vissza a barnát szeptemberre.
2012. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ha még kapok pár visszajelzést hogy ez az árnyalat sötétebb mint a középbarna hajam, és felesleges leszívatni, akkor nekivágok simán.
2012. jún. 15. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt egy 28 hajmosásos színező, ami szerintem befogná a hajad és szerintem ez egész hasonló, csak talán sötétebb

[link]

2012. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!