Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném kiszőkíteni a...

Szeretném kiszőkíteni a hajam, de otthon, valaki adna pár tanácsot?

Figyelt kérdés

A mostani hajszínem szőkésbarna (ez az eredeti h. színem.),de szőkébbet szeretnék, valaki csinált már otthon hajszőkítést? Ellátna pár tanáccsal?Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy, hogy kell.

Nagyon hálás lennék ha valaki segítene :)



2012. jún. 16. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én sötét szőke voltam a következőt csináltam de ez csak akkor működik ha nem törik le a hajad, az enyém nagyon erős kibírta: leszívtam a palettének van szőkítője

[link]

ez után nagy eséllyel csibesárga lesz a hajad, az enyém az lett, erre kentem rá (másnap) ezt:

[link]

és nagyon szép hamvas szőke lett de mégegyszer mondom ez azért roncsolja a hajat, szóval ha nem vagy biztos benne hogy kibírja akkor inkább fodrászt ajánlanám (bár nekem sose tudtak ilyen jót csinálni)

2012. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A szőkébb az milyen színt takar?

Lehetsz akár fehér is :)

Ha nagyon szőkét szeretnél 12%-os oxi, és szőkítőpor, ha kevésbé szőkét, akkor vegyél egy hajfestéket :)

Nekem nagyon sötétbarna (színte fekete) az eredeti hajam ,és fehérre ki van szívva

2012. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

juj köszönöm:)

második válaszoló: igen tulajdonképpen fehérre szeretném,de nem tudom, hogy kb mennyi ideig hagyjam rajta? Mert elég világos a hajam, és vékonyszálú is, és félek, hogy ha túl sokáig hagyom rajta leég:(

2012. jún. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!