Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát ajánlotok egy...

Milyen borotvát ajánlotok egy 14 évesnek?

Figyelt kérdés
Nő a bajszom már kb. fél cm, messziről úgy nem látszik de közelről már eléggé és ez engem idegesít. Szeretném leborotválni, de nemtom h milyen borotvával. És ez a kis nem is tom h mondjam mert ez tényleg csak egy kis sötétebb csík a szám fölött végig húzódva. Nah akk ez hány nap múlva nő vissza? Jah és milyen borotvával? kicsit félek, h megvágom magam :$$$ :DD még soha nem húztam borotvát semmimen :DD

2012. jún. 16. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Gilette borotvát ajánlok.Nivea borotválkozási gélt és Nivea borotválkozás utáni balzsamot.Nekem ezek váltak be.
2012. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz :)
2012. jún. 16. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen villanyborotvát, Braun vált be nekem.

Amikor kezdett nőni a szőr az arcomon és kezdtem borotválkozni, a penge fájt meg kellemetlen volt.

A villanyt nem is érzed, kényelmes, gyors, egyszerű.

2012. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!