Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a vörös hajszínező...

Igaz, hogy a vörös hajszínező nem jön ki a hajból?

Figyelt kérdés
Utánanéztem és itt a gyakorikérdéseken azt olvasgattam hogy nem jön ki teljesen. Nagyon tetszik a vörös szín és egyszer ki szeretném próbálni hogy áll, de ha rosszul akkor nem szeretném hogy megmaradjon.

2012. jún. 16. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu! Többször voltam vörös, és totál kikopott a hajamból...
2012. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hajtípus függő, mindenkinek máshogy reagál a haja. Persze kopik egy kicsit, de lehet, hogy megmarad a vöröses árnyalat, mert ugye egyik színező sem kopik ki teljesen a hajadból, fényben mindig látszik egy kicsit (legalábbis te látod, hogy nem az eredeti hajszíned).
2012. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én hajamból nem jött ki, csak lenőtt mindig.
2012. jún. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem semmi nem látszik a vörösből. sem amikor szineztem sem mikor festettem. első kikopott második lenőtt
2012. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem hajtípustól függő.

én 2009-ben festettem be 24 mosásig tartó festékkel a hajam vörösre.

azóta 5ször (!!!) lett átfestve sötétbarnára/feketére, és még most is ha rásüt a nap, kicsit látszik benne a vörös. 3 éve! a 24 mosásig tartó festék..

egyik ismerősöm meg befestette ilyen élénk vörösre:

[link]

és már utána az első festés után ilyenre át tudta festeni:

[link]

szóval festék - és haj függő

habár te színezőről beszélsz, szerintem az végülis kijön, ha nem is akkor átfested hajfestékkel vissza az eredeti hajszínedre.

2012. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!