Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajszínező, ami 1...

Van olyan hajszínező, ami 1 hajmosás után kijön?

Figyelt kérdés

Barna a hajam és kíváncsi vagyok, hogy álna a szőke, de tartős festékkel nem merem befesteni. Olyanra gondoltam, ami 1-2 hajmosás után kijön. Van ilyen? Spray, hab vagy festék?

Hol lehet venni?



2012. jún. 17. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen party festék...nekem lila is volt meg n.sárga. Kb 500 ft vagy 750
2012. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én most csak erről tudok. Amit az első írt, olyanra vadászom, de azt nem találok már sehol sem:( ha tudsz olyan üzletet, ahol kapni megköszönném, ha írnál! Amúgy az ilyen színezők a sötétebb hajat nem nagyon fogják be, szerintem azt először le kell szivatni, hogy látszódjon is belőle valami, de persze egy próbát megér.

2012. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon komoly ez amit linkeltél utolsó:D Mennyiért lehet kapni nem tudod?

Amúgy olyan partyfestéket láttam pont dee..nem tudom az üzlet nevét! Árkádba láttam és olyan bolt hogy ilyen kiegészítőkből áll direkt tiniknek bementem és röhögtem milyen gáz bolt :D Még ilyen justin bieber-es táskák is voltak benne,de legalább találtam aplikátort olcsón:D Az alatt volt ilyen színes festék :D

Többet nem tudok róla sajnos:)

2012. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiről az utolsó beszél, az a Claire's.

Amúgy a barna hajadat soha az életben nem fogod te beszínezni szőkére. Spray-vel sem. Fordítva lehet, hogy világosat sötétre, de sötétből nem tudsz világosat csinálni színezéssel. Léteznek szőke bemosók, de azok is a festett vagy természetes szőke hajúaknak valók a szín frissítésére.

2012. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!