Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti kentétek már be magatokat...

Ti kentétek már be magatokat barnító krémmel szolárium előtt?

Figyelt kérdés
most voltam egy két alkalommal szoliban, de még nem olyan feltünő a hatás, és szeretném növelni az intenzívségét! használtam már barnító krémet, de hamar le kopott, ráadásul csúnyán, foltokban. most azt szeretném ki próbálni hogy bekenem magam, és úgy megyek szoliba, hátha tartósabban megmarad az a szín! csak még nem tudom milyen lesz a hatása. ti próbáltátok már? mi lett az eredmény? vagy ugyanugy le fog kopni hamarosan? érdemes megpróbálni? akinek van már tapasztalata róla,próbálta már, az írjon legyen szíves!

2012. jún. 17. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

szolárium előtt nem tanácsos semmivel se bekenni magad, mert beleégeti a bőrödbe. néhány szoliban maga a szolárium mellett, ahol vetkőzöl, ott van szolikrém, azzal bekenheted magad. vagy ha nincs tudsz venni, szerintem nem olyan drága.

viszont szoli után bekenheted magad barnító krémmel, de itt a nyár, szerintem ne költs szolira meg krémekre, csak feküdj ki a napra 1-2 órára dél vagy 1 óra körül. ilyenkor a legerősebb a nap. bár sokan mondják hogy veszélyes ilyenkor kint lenni, de ha bekened magad naptejjel és vigyázol hogy ne kapj napszúrást semmi bajod nem lesz. saját tapasztalatból mondom :) csak vigyázz, nehogy leégj.

2012. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Mindenképp a szoliban kapható krémek közül használj, mert azok kifejezetten szolizáshoz vannak kifejlesztve, ami megfelelően hidratálja a bőrt illetve segíti a barnulási folyamatot. Van mélybarnító krémek (tartós) illetve önbarnítós krémek is (azonnal látszik), de hogy a legmegfelelőbb krémet vásárold, kérd a pultos lányt, hogy segítsen a bőrödnek megfelelőt kiválasztani! Érdemes lenne megpróbálnod szerintem mindenképp! :))
2012. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!