Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányoknál már a kar szőrtelení...

Lányoknál már a kar szőrtelenítése is elvárás?

Figyelt kérdés
Egyre többször látok itt olyat,hogy a kar borotválásáról,gyantázásáról van szó. Tényleg már ez is elvárás lenne?:S
2009. júl. 5. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem!!! csak követik a sztárokat, modelleket, akik szinrén borotválják a karjukat. Már amelyik.

De van aki azért borotválja a karját, mert erős színű vagy nagyon szőrös. És valljuk be ez esztétikailag nem igaznán szép.

De van aki csak azért borotválja, mert ezt látja a Tv-ben vagy az újságban. Hülyeség, ha nincs okod rá, akkor ne borotváld a karodat, mert később nagyon megbánhatod.

Én szerencsés vagyok, mert nagyon kicsit szőrős a karom,abszorút nem is látszik, ezért nincs is okom rá, hogy borotváljam és nem is fogom.

Elég máshol borotválkoznom :-)

25/L

2009. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
mivel nekem barna a hajam, ezért jobban látszik a karomon a szőr, ami engem nagyon zavar, szóval gyantázom. az egyik ismerősöm viszont borotválja és iszonyúan megerősödött neki, ha csak a karját nézem, olyan mintha férfi lenne. a gyanta sokkal jobb megoldás, szebb simán a karom, mintha szőrös lenne.
2009. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs olyan fiú, akit egy kis pihe zavarna. Ha viszont centis fekete szőrök vannak az szerintem nagyon csúnya...
2009. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha zavar sztm egyszerűbb ha kiszőkíted.
2009. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen,szinte már az. Nekem is elég szőrös a karom,de nem érdekel. A borotvától borostás lesz, és az még undorítóbb,mert szúr. A gyantát nem nagyon bírja a bőröm, a krémetet szintén nem. A barátomat nem zavarja, engem sem. Ezek után nem érdekel,hogy valakinek nem tetszik. Te se foglalkozz vele, nem az a lényeg.

21/L

2009. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én epilálom, mivel barna hajam és eléggé fehér bőrőm van, így eléggé látszik
2009. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
nos, nekem fekete centis szőreim vannak:D sztem ez elég ok arra h megszabaduljak tőlük. amúgymeg sokkal csinosabb látványt nyújt egy csupasz kar, egy csinos, és jól felöltözött nőn, mintha télleg csinos, meg szépen öltözött, viszont a karján ott figyelnek a szőrszálak. sztem nemillik össze a két dolog.
2009. júl. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nekem halvány szőr van a karomon, picit talán látszik, de soha nem szőrtelenítettem, és soha senkit nem zavart. Nem általános "elvárás", az biztos.
2009. júl. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan baromság. Dehogy elvárás. Persze akinek nagyon sötét és sűrű, tehát elég férfias, az érthető ,ha leszedeti de akinek alig van és az is csak akkor látszik ha nagyon fehér a bőre (pl. télen) annak mi a francnak?? Szerintem ha picit látszik az sem nagy cucc. Nem tudom miért kell ebből ekkora problémát csinálni.
2009. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezen én ma gondolkoztam hogy van egy csomó ismerősöm aki borotválja. én nem merem. mert utánna hogy fog kinéznI, örökre meg nem akarnám. Hát zavar , de szerencsére nem fekete vagy nagyon sötét csak látszik. Azt is mondták, hogy aranyos. DE irigylem azokat akiknek nem látszik. De máshol egyre jobban szőrösödök :S
2009. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!