Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha naptejjel bekenem magam,...

Ha naptejjel bekenem magam, akkor nem is barnulok?

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok.Hófehér a bőröm.Születésem óta .

szeretnék kicsit barnább lenni.

30 faktoros krémem van,ha bekenem magam,akkor nem égek le csak barnulok?Vagy ha bekenem magam akkor semmi nem fog történni?leégni nem szertnék,de barnulni igen


2012. jún. 18. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól bekened magad, akkor leégni nem fogsz, csak barnulni:)
2012. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy a magas faktor számú naptejek lassítják a barnulást, de nagyon fehér bőr esetén muszáj. Ne egy hét alatt akarj lebarnulni, tartsd be a fokozatosságot, kezd 5-10 perccel a napozást, aztán egyre többet. Fogsz barnulni valamennyit, de lehet hogy nem látványosan sokat, ne akard "megerőszakolni" a bőrödet mert visszaüthet.
2012. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sweetsugar ***** válasza:
100%
Ha jól bekened magad,nem fogsz leégni,a barnulás attól függ,hogy mennyire vagy rá hajlamos.Én sajnos nem nagyon szóvala,amikor én sima 30faktorosat használtam tényleg nagyon keveset barnultam,persze öcsikém 50+ossal kente magát és sokkal barnább volt ,mint én.Szóval ez nagyon bőrkérdése.Használj olyan naptejet,ami elősegíti a barnulást:)pl. [link]
2012. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak annyit tudok mondani mint az előttem írok, esetleg még adhatok egy tanácsot. a délutáni(6óra körüli) nap barnít és nem éget. de azért a helyedben itt is használnék naptejet.
2012. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!