Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumos krémek és önbarnít...

Szoláriumos krémek és önbarnító lejön a borotválásnál?

Figyelt kérdés
Segitsetek nekem egy kicsit...ha használok szolhoz olyan krémet amibe van bronzotító az lejön akkor amikor szörtelenitem a lábam? ez létezik? és ugyanez a kérdésem az önbarnítóval..sajnos nagyon fehér a böröm igy ha végre van is egy pici szinem, és leszedi a felső hámréteget a borotva pl érdekesen nézek ki.remélem értitek.:D
2012. jún. 18. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is mindig lejön a szín a lábamról ha borotválom, egy idő után már szinte megútáltam a borotvát, és mostmár csak hébe-hóba használom. azért lesz fehérebb, mert a borotva szárítja a bőrt, és a száraz bőr alapból is fehérnek tűnik, emellett még egy vékony réteg elhalt hámsejt is lejön a lábról, ami ugye a barna rész. ha ragaszkodsz a borotvához előtte vastagon testápolózd be magad.
2012. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg úgy ütemezni a borotválkozást, hogy szolizás előtt 1 nappal, így van ideje a bőrödnek regenerálódni és a megszerzett színedet sem veszíted el. Használj szoliás előtti és utáni krémet, ezek segítségével hosszabb ideig megmarad a színed :) Az önbarnító készítményeket pedig felejtsd el, mert csak sárga, foltos leszel, nem barna. Inkább menj heti kétszer 6 percre csokicsöves szoliba, attól hosszan tartó szép barna színed lesz!
2012. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!