Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta epilátor-t...

Milyen fajta epilátor-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Akarok venni epilátor-t, de nem tudom ,melyik a jó.Barátnőm is egyszer vett és azt mondta ,nem is használt semmit(mondjuk 2000 Ft-ért vette ,azért persze, hogy nem adnak jót). Nekem nem számít, ha drága, csak jó legyen! Légyszi írjatok márkát ,és hogy miért jó!

2012. jún. 19. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Phillips satinelle ice.

Még szülinapomra kaptam,de boltba 18 ezer ft.

Jégakkuval felszerelt szépen és gyorsan leszedi a rövid szőrt is nagyon szeretem. Van hozzá borotva fej is,masszírozó kesztyű,törlőkendő:)

2012. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jún. 19. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig négy epilátort próbáltam hosszútávon. Ebből három (5000 Forintos kategória, 1 Braun, 2 Philips) semmirevaló volt, a mostani viszont nagyon tuti. Szintén Braun, de ez csúcskategória.

Fiú vagyok, jó erős, és dús szőrrel, de ez végre rendesen leszedi első húzásra is. Ha meleg vízben használom, akkor kevésbé fáj, de van masszírozó fej is hozzá, az is csökkenti a fájdalmat. Úgyhogy ezt bátran merem ajánlani.


A típusa:

7681 Legs, body & face Wet & Dry:

[link]

[link]

2012. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 27. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!