Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk! Ti az egész lábatokat...

Fiuk! Ti az egész lábatokat (combig) borotváljátok/szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés
Le akarom szőrteleníteni a combomat is.. ha borotvával teszem ezt meg akkor számíthatok olyanra hogy ezek után gyorsabban és erősebb szőr nő ki? 14/F
2012. jún. 19. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%

Gusztustalan!

Itt mindenki homokos vagy mi van????

"cuki" -- ilyet egy férfi nem mond... oké hogy csak 14, 16 évesek vagytok nem férfiak, de sose lesztek azok... ne lepődjetek meg ha nem lányok hanem fiúk fognak hemzsegni körülöttetek!!!!!!!!!

2012. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
12%
Ki fognak röhögni lányok is, fiúk is. 14évesen én is alig vártam, hogy borotválkozhassak, de az ARCOMON. Eszembe nem jutott volna a lábamat borotváljam, elég ratyi ötlet.
2012. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Én epilálom az egész lábam, sőt feljebb is. Nekem is, és barátnőmnek is így tetszik. És sokkal komfortosabb érzés csupaszon. :)


28F

2012. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14%

Azért egy férfi máshogy szőrösödik, mint egy nő, szerintem nekem nem lenne komfortosabb egy bökős, borostás láb. Másik, hogy esztétikusabb egy szőrös férfi láb, főleg, ha olyan hófehérek, mint az enyémé. Vasagabb csupasz fehér lábbl hogy néznék már ki. Se nem nőies, se nem férfias lenne, akkor már legyen normális, férfias.

Fa.oknál ok. Még hónalj, arc is ok.

2012. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!