Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek hajmosáskor kb. mennyi...

Nektek hajmosáskor kb. mennyi hajatok hullik ki?

Figyelt kérdés

Illetve az is érdekelne, hogy fésülködéskor és ha csak úgy belenyúltok akkor mennyi jön ki?

Én úgy érzem nekem eléggé hullik, a mandulám lesz a ludas, csak kíváncsi vagyok, hogy nagyon vészes-e a hajhullásom.

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2012. jún. 20. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mosás előtt mindig kifésülöm, akkor kijön 8-10 szál. Mosás közben 1-2, de utána fésüléskor kicsit több, kb. 15. Egy átlag fésülködéskor 5 és 15 között van legtöbbször. De az hozzátartozik, hogy reggel és este fésülködök, nappal kontyban van a hajam, éjjel be van fonva. Szóval nem tud hullani, csak fésülködéskor tudnak kijönni a szálak. Ha épp ki van bontva és belenyúlok, végighúzom a kezem rajta, akkor vagy semmi nem jön ki, vagy maximum 3 szál.

Érdemes lenne mondjuk egy héten át megszámolnod minden nap, hogy mennyi jön ki, átlagolni, és ha 100 körülinél több, akkor keress fel egy orvost.

2012. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem hajmosáskor kb 20 szál. Ha belenyúlok, akkor nem jellemző, viszont fésülésnél olyan 10 szál biztos. Ez már kóros? Neked több hullik?
2012. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mosás után 8-10 szál és naponta átlag 4-5
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 2.: nem tudom, hogy kóros-e a tied, nekem fésülködéskor 5-10, mosáskor csak pár szál, viszont egyből mosás után ha belenyúlok akkor vagy 15-20, napközben ha belenyúlok mindig kijön 1-2.

2012. jún. 20. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Napi 100-150 hajszál hullása még egészséges illetve normális! Nem kell megijedni!

-egy fodrász-

2012. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem gócos volt mandulám és 300-400 szál hajam is kihullott egy nap! attól féltem komolyan nem marad hajam... tavaly kivették, most kb olyan napi 50-80, még ez is sok, de már jobb :)
2012. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!