Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FONTOS! Kimentem napozni...

FONTOS! Kimentem napozni lehet-e bajom?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok gondoltam barnulok egyet(ne gondolj rosszra xD) és a 32 fokba most 2kor kimentem.

kb 50-55 percig kint voltam a nyílt napon. Most (fél órával utána tisztán látni a csíkot a seggemnél xD (alsónadrág)Mármint felette tök barna vagyok alatta meg ugye fehér.

Egyáltalán nem fáj, meg nem is piros, csak szép barna. Apu szerint figyeljek,nehogy gáz legyen, merthogy ilyenkor nem kéne kimenni. Gondolom igaza van de nem ez a lényeg. xD Lehet bajom ? :)



2012. jún. 20. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
be voltál kenve?
2012. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
amúgy 4 után szabad csak kimenni
2012. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam bekenve.
2012. jún. 20. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Am rohadt gyorsak vagytok :D Ment a zöld kéz :))
2012. jún. 20. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kenés nélkül mért mész ki a legveszélyesebb időszakban ?:D bocs de nagyon felelőtlen vagy
2012. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

basszus haggyatok már a szidásokkal xD Ki a ráák akar gondolkodni :D épp sunalesen voltam XD Nem :) komolyan elveszi az eszemet egy láány ;)

De most ne erről xD ink segítsetek :DD

2012. jún. 20. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel pont segíteni akart. Most már legalább talán felfogod, hogy be kellene mindig kenned magad, és 11-3-ig nem szabad tartósan a napon lenni. Bár ezeket célszerű lenne már azelőtt tudni, hogy "sunalesekre" jársz... Amúgy ennyitől nem lesz semmi bajod, de már amúgy sem tudnál semmit tenni, mert megtörtént a dolog.
2012. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

:D ja, hogy ezzel akarod felkelteni a lány figyelmét :D a piros a kedvenc színe? mert ha igen akkor megértem :)

egyébként legközelebb kend be magad alaposan naptejjel

2012. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ti csak ne huncutkodjatok !! XD És nem lett semmi bajom :PP

És nem, nem a pirosra bukik -.-"" xD

De legalább megnevettetek szal megy a zöld kéz xD

2012. jún. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!