Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » UV mentes barnulásról mi a...

UV mentes barnulásról mi a véleményetek? Esküvőmre szeretnék így lebarnulni.

Figyelt kérdés

Esküvőm napjára szeretnék egy kicst barnább lenni, és arra gondoltam kipróbálom ezt a technikát, bár 1-2 dologgal nem vagyok tisztában ezzel kapcsolatban:

- pl, hogy mennyire fog? befogja a menyasszonyi ruhát?

- elfedi a bőrhibákat?


Illetve ha kipróbáltátok már tudnál ajánlani BP-en egy olyan szalont, ahol szépen dolgoznak? Köszi


2012. jún. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Unokatesóm csináltatta esküvő előtt ( három hete volt). Szép egyenletes bőrszíne volt, a a kis pattanások azért látszódtak. És igen, befogta a ruhát, de nem feltűnően. Ja és nem Bp-n csináltatta. :D
2012. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen, ettől féltem, hogy a ruhát befogja fogni :(
2012. jún. 20. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az egyesnek. Én a kedvenc sárga blúzom kukába dobásakor fogadtam meg, hogy soha többé. Inkább óvatosan napozok.
2012. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mintha számítana, de miért lettem lepontozva? Mert leírtam, hogy fog? Arról nem én tehetek!
2012. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le, mert minden vélemény érdekelt. De egyébként sem értem ezt a lepontozósdit!!!!


Köszi a véleményeteket!

2012. jún. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!