Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az igaz, hogy nyáron az...

Az igaz, hogy nyáron az alapozó beleég a bőrbe? O. o

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 20:19
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom kitől hallottad, ez lehetetlen. A bőr rugalmas, lepergető és felszívó élettani hatással rendelkezik, így nyáron nagyobb valószínűséggel leizzadod, nem tud az ember bőrébe "beleégni".
2012. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ne napozzál benne :)

de nem, nem ég bele, és vegyél normálisat, fényvédőset, ha már használsz nyáron.

2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan vegyél fényvédőset mindenképp nyárra.:)

Amúgy életembe nem hallottam még ekkora nagy hülyeséget:Dnyilván nem ég bele legalábbis én még nem tapasztaltam pedig hány nyarat éltem át alapozós fejjel:D

2012. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is mindenhol ezt a baromságot olvasom...-.-
2012. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is láttam már sok helyen, szerintem van benne valami. Ezért én nyáron csak színezett hidratálót használok. Jobb félni, mint megijedni.
2012. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Némileg igaz. Mindenféle smink káros ha pl kifekszel napozni.
2012. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Beleégésnek csak a jelenséget hívják. Az alapozó nap hatására kémiai folyamatokon megy keresztül, ami könnyen okozhat a bőrön allergiás elváltozásokat annak ellenére, hogy magára az alapozóra nem vagy allergiás. Általában rengeteg fájó picike pattanásszerű izé. Én is most küzdök vele, mert sminkben égett le az arcom a napon.
2012. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!