Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval lehet, hogy fura kérdés lesz, de még sose voltam fodrásznál. Nem, nem vagyok igénytelen meg hasonlók, csak a nővérem fodrász, szóval eddig ő vágta. (otthon) Szépen is csinálta, meg minden, csak mostanában nem nagyon ér rá. Költözik, jóformán semmire sincs ideje, rengeteget dolgozik, szóval nem nagyon akarom zavarni.

Így is már lassan fél éve nem volt vágva a hajamból, és igaz, hogy növesztem, de már semmi fazonja sincs, és eléggé töredezett.

Szóval mit kell konkrétan csinálni egy fodrásznál, mennyibe kerül kb, milyen helyere éri meg elmenni?

Egy oldalfrufrut szeretnék vágatni, meg pár centit a végéből, illetve kicsit olyan tépettre csinálni.

(valami ilyesmi: [link]


2012. jún. 20. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! Kérlek nem bízd idegenre, pláne ne fodrászra. Inkább csináld magad. A fodrász nagyon elrontja, hidd el, akármilyen fodrász is elrontja.
2012. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fodrászhoz menj, nem minden fodrász béna, kedves első. Nem tudom mi bajod van.

Körbekérdezel, hogy ki kit ajánl, és elmész hozzá. Egy ilyen egyszerű vágást minden fodrász meg tud csinálni, hiszen tanulták, és naponta több ember is jár hozzájuk és kérik ezt. Otthon nagyon el lehet rontani.

2012. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!