Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes sötétszőke,...

Természetes sötétszőke, kicsit barnás hajam van. Ha szőke hajra való terméket használok, attól világosodhat a hajam?

Figyelt kérdés

A baleának van szőkítős sprayje (balea professional more blond spray), ilyet akartam venni, de sajnos nem volt.

Viszont vettem - szintén baleás - hajkúrát szőke hajra, + szemeztem a more blond balzsammal, de azt végül nem vettem meg.


Természetes sötétszőkés-barna hajam van, világosíthat rajta ez a hajkúra? Illetve más, szőke hajra való termék?



2012. jún. 21. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mert ezeket alapból szőke hajra találták ki, de ha már megvetted használd el ártani nem fog, és majd akkor meglátod, hogy nem igazán látni változást, sőt egy előtte utána képet is készíthetnél, kíváncsiságból!
2012. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szőke hajra való samponok, balzsamok nem világosítanak, hiszen eleve világos hajra vannak kitalálva.....ezekben nincs semmi színszívó anyag....
2012. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én használom azt a sprayt, és nekem világosított. Igaz nem sokat, mert még csak pár alkalommal használtam. Egyedül a spray tartalmaz színleszívó anyagot, azaz hydrogen peroxidot, amiáltal tudja világosítani a hajat.
2012. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis másik dm-be találtam ilyen sprayt, már majdnem a felét elhasználtam. 2-3 hete használom rendszeresen, én nem igazán látom a változást, de anyum ma megjegyezte, hogy mintha szőkébb lenne a hajam. :D
2012. júl. 13. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor azért mégiscsak használ valamit :) mondjuk ezzel nem lehet drasztikusan világosítani, max pár árnyalatot, hajszíntől és hajtípustól függően.
2012. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet sokat világosítani a hajamon, de nem is a cél. Nem akarok hidrogén szőke lenni, csak szeretném, ha a szőkésbarnás hajamban inkább a szőke dominálna. :)
2012. júl. 14. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!