Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hány éves kortól...

Lányok! Hány éves kortól borotváljátok a lábatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 16:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És gáz, ha még csak nyolcadikos vagyok és szőrös(annyira nem durván, csak icipicit látszik a lábam meg a karom?(ugye nem?!!!)

Szeirntetek is korai lenne?

2012. jún. 21. 16:25
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 15-16 évesen borotváltam először. A gimiben kezdtem.

Ne külső kényszer miatt borotváld, mert attól nem leszel boldogabb. Ha úgy érzed neked ez kell akkor borotváld, ha nem nem.

2012. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 12. Nálunk mindenki ekkor kezdte.
2012. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem belefér a korodban simán. A szépségápolás nem korhoz kötött:)
2012. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát, én most 14 vagyok, mert a többiek évvesztesek, én meg nem, de engem nem zavar a külsőmön egyáltalán, szerintem ez tök természetes, csak hát mindjárt itt a gimi jövőre, na meg a strandszezon
2012. jún. 21. 16:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam.
2012. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azt hallottam, hogyha valaki elkezdi borotválni valamijét(akár a fiúk aza rcukat), akkor megerősödik a szőr, nagyobb lezs és vastagabb és gyorsabban kezd nőni(ld ha gyakran vágsz hajat, meegrősödik). Ha egyszer kipróbálnám, akkor már örökre boroválni kjéne magam, ami tundorítónak tartok 2 szőrös lábú bátyám mellett
2012. jún. 21. 16:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen kezdtem. :)


Egyébként nem csak a borotva létezik, mint szőrtelenítő módszer. Az pedig tévhit, hogy a borotvától több szőr nő. Csak ahogy nő a szőr, idővel eltörik hosszában, így úgy tűnik, hogy egy szőrtüszőből több szál nő ki, de az egy volt, csak eltört. Egyébként én krémmel kezdtem, ami nekem jó is volt. Egy hétig sima volt tőle a lábam, nem lett sötétebb, erősebb a szőröm, ugyanolyan nőtt vissza, mint amilyen volt. De idővel abbahagytam, mert érzékeny a bőröm és a vegyi anyagok hosszú távon nem tesznek jót a bőrnek. Most pedig epilálok, ami nagyon jó. Kb. 1 hétig sima a lábam, utána kezd picit nőni a szőr, de még egy hétig simán vállalható a lábam rövidnaciba is. :D


Ha szőrteleníteni szeretnél én mindenképpen az epilátort vagy a gyantát (kozmetikusnál) ajánlom, hiszen ezek tartósabb megoldások és idővel ritkítja, gyengíti a szőrszálakat.

2012. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13 :)
2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyorsabban nem fog nőni, csak azért tűnik gyorsabbnak mert teljesen leborotválod és mondjuk már 3 nap után eléggé látszik (nekem pl) de a hajadon nem látszik 3 nap múlva hogy mennyit nő, pedig nagyjából ugyan olyan gyorsan nő. Az viszont sajnos igaz, hogy megerősödik :S
2012. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!