Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell hatékonyan és...

Hogyan kell hatékonyan és szépen szőrteleníteni a bikinivonalat? Adj valami tippet!

Figyelt kérdés

Ha borotválom, akkor másnapra kipattog és a tejfehér bőröm alatt iszonyú csúnya, ahogyan átlátszanak a benőtt szőrszálak.

A gyantázást nem szeretem, én nem is tudom normálisan megcsinálni magamnak, egyrészről nem merem olyan gyorsan lehúzni, másrészről meg mindenhol ragadok tőle és nem tudom normálisan lemosni. Szóval ez felejtős.

Van epilátorom, ami azt illeti kettő is, de az meg marhára fáj. Mivel kell (ha kell egyáltalán) epilálás előtt és után kezelni a bőrt, hogy nem fájjon annyira és hogy nem nőljön be/ne pattogjon ki?

Itt a bikiniszezon és én állandóan azon görcsölök, hogy mivel takargassam magam a strandon, hogy nehogy meglássák a kipattogott bikinivonalamat :(



2012. jún. 22. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szőrtelenítő krémmel csinálom, direkt bikinivonalra való, + a krém mellé még adtak aloe verás nyugtató krémet is, bevált. :)

Ez: [link]

2012. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ezt kipróbálom majd :)

A sok borotválástól elég vastagok és sötétek ott a szőrszálak, szerinted ez nem gond? Én úgy tudom, hogy a krém csak a vékony szőrszálakra jó.

2012. jún. 22. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, a nagyját szerintem kiszedi, keresgéltem és volt már hasonló kérdés, amelyre elég hasznos válaszok mentek. A link: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..
2012. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül ez a termék?
2012. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1000 Ft körül van. :)
2012. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!