Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bejönne az ilyen...

Nektek bejönne az ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés

Mindkét lábfejen lenne, az Anyali keresztszülők meséből Wanda és Cosmo, lehet gyerekesen hangzik de szerintem a lábfej tetkók nagyon jól néznek ki, és inkább ilyet mint az elcsépelt pillangók. És gyerekkorom kedvenc meséje.


[link]



2012. jún. 22. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos neked, akkor csak rajta. Egyébként érdemes elgondolkoznod rajta, hogy mit csinálsz vele, ha nagymama leszel, vagy esetleg ha olyan munkakörbe kerülsz, ahol ez komolytalannak számít...
2012. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már rajzfilmfigurákról van szó én Peter Griffint választanám.
2012. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem rosszabb, mint ez: [link] xD
2012. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ötletes és egyedi megoldás. Nem egy tucat darab, hanem igazán személyes. Ennek ellenére nekem nem tetszene. Az általad választott figurák, nem túl kidolgozottak és nem is szépen megrajzolt mesehősök. Ezen kívül persze ellenérvként felmerülhet a munkakör, vagy az "idősebb kor", olyan szituációk, amikor nem biztos, hogy előnyt jelenthet egy ilyen tetkó.

De ha igazán vágysz rá, legyél kreatív és ne érdekeljen más véleménye.

2012. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a téma(bár ezeket a rajzfilmfigurákat pont nem ismerem).

Szerintem a lábfejen nem kirívó sem munkahely kapcsán, sem idős korban. Poénos, hogy még egy ilyen területhez is jöttek ilyen hozzászólások:).


3.: Bopjonka:DDDD

2012. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem varratnám magamra, de ha a gyermekkorod szimbolizálja, akkor később bármikor ránézel felvidít, szerintem:)
2012. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaaj, a 21.században nehogy problémát jelentsen egy tetoválás munkahelyen. Olyan helyen nem kell dolgozni:)

Ez az időskor meg elég gyenge kifogás...

Nekem nagyon bejön az ötlet meg alapból a lábfejen nagyon tetszik. Szerintem csináltasd meg. Ráadásul nem ilyen semmitmondó csillag vagy ilyesmi, van jelentése.

2012. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!