Vörös vagy barna?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy szerintetek melyik a jobb hajszín. Voltam vörös, de nem piros, hanem szép természetes, és sokan mondták, hogy jól állt, most barna vagyok és ez is tetszik. Melyik a jobb? És ne kezdjétek a "ezt így nem lehet megállapítani, mert nem tudjátok hogy állnak" kijelentéssel, ez csak egy egyszerű kérdés

2012. jún. 22. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
vörös jobban tetszik,de kevés embernek áll jól.
2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
vörös. különlegesebb, színt ad az ember megjelenésének, ha például kevés színben gondolkozik öltözködés terén, akkor tökéletesen feldobja a külsőt. :)
2012. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én voltam már mindkettő, de nekem azt mondták ismerőseim, hogy nem igazán állt jól. nem tudom mi volt az oka, mert magamnak tetszettem úgy is. ha mások is mondják, hogy tényleg jól áll, és neked is tetszik, jól érzed magad úgy, akkor a vörösre szavazok.
2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ~Rubí ***** válasza:
A vörösesbarna a legjobb szerintem. De a kettő közül inkább a barna.
2012. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barna
2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vörös különlegesebb, kihívóbb, a barnával viszont nincs annyi gond, bőven elég lenövés esetén festeni. Nekem legalábbis még nem sikerült olyan vöröset találni, ami néhány hajmosás után nem kopik meg.
2012. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon köszönöm a válaszokat, és én is találtam olyan hajfestéket ami nem kopik ki, ráadásul pont eltaláltam a legjobban hozzám illő színt, mert sokan azt hitték, hogy természetes.

Akkor megvan a megoldás, nagyon köszönöm mindenkinek ^^

2012. jún. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!