Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak hogy hamar...

Mit használjak hogy hamar lebarnuljak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bronzolajat! De csak akkor ha nem vagy hófehér, mert egyénként leégsz!
2012. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fehér :D
2012. jún. 23. 22:57
 3/6 A kérdező kommentje:
és köszönöm :D
2012. jún. 23. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
figyi..sztem semmit. én nem használok semmit és tök jol barnulok. de amikor elkezdtem a napozást csak 30 percet voltam kinn..most már hozzászokott a bőröm szval nem égek le. csináld te is így ha gondolod.
2012. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyél répat(karotin miatt),bar csak mertékkel ,mert a végén még sarga leszel. :)
2012. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem használj olyan naptejet, amiben bronzosító is van, én az Australian Gold 15 faktoros bronzosító naptejét használom és maximálisan elégedett vagyok vele.

Ajánlom azt is, hogy heti egyszer járj el csokicsöves szoliba, mert így feltudod készíteni a bőrödet a napozáshoz + eltűnnek a fürdőruha nyomai is :) Én azt vettem észre, hogyha napozás mellé 1-2 alkalommal szolizok is, akkor még szebb színem lesz és hosszabb ideig is megmarad a színem. Bár nekem mindig szép színem van azóta, hogy olyan szoliba járok, ahol csokicsövekkel vannak felszerelve a gépek :)

2012. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!