Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes hideggyant...

Szerintetek érdemes hideggyantát hasznáni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg gyanta nem szedi ki a szőrt és ezt sokaktól hallottam. A meleg gyanta vagy epilátor megbízhatóbb.
2012. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szedte le a szőrt. Most patronos meleg gyantát használok, ezzel nincs gondom .:)
2012. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod!
2012. jún. 25. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam róla túl sok jót, ennek ellenére tervezem, hogy kipróbálom.


A meleg gyanta és az epilátor megbízhatóbb, sőt az epilátor hosszú távon pénztárca barát is, hiszen egyszer megveszed 5-6000Ft-ért és évekig meg van oldva a szőrtelenítés. :)

2012. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Farkas Edi válasza:
Nekem semmi bajom nem volt vele, leszámítva azt, hogy egy gyantacsíkot nem lehet többször egymás után használni, mert csak az első húzáskor szedi le a szőrt és hamar feltelik. A meleg gyantát tudom én is ajánlani. Az epilátortól nekem begyulladtak a szőrtüszőim és most szenvedek, mert olyan rondán néznek ki a lábaim, nem tudom, hogy tudnám meggyógyítani őket. Valami ötlet?? :)
2012. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az jó kérdés, talán ha kenegeted krémmel, hátha segít valamit. A kérdező!
2012. júl. 9. 11:54
 7/7 anonim válasza:
Nekem sem szedte le rendesen, de aztán rájöttem, hogy azért mert a két tenyered között nem lehet eléggé felmelegíteni, ezért én mindig hajszárítóval egy pár másodpercig melegítem, vagy ráteszem télen a radiátorra, és akkor nagyon szépen leszedi.
2012. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!