Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör és hullámos hajúak!...

Göndör és hullámos hajúak! Mit csináltok a hajatokkal, hogy ne össze-vissza göndörödjön, hanem úgy szépen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, nekem alapból nem áll összevissza... De nem értem a kérdésedet, a göndörség sosem teljesen szabályos, szimmetrikus.. Ha nem tetszik a tied használj hajcsavarót, süsd be a hajad, v diffúzoros hajszárító+göndörítő hab
2009. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én általában egyenesre vasalom...

néha mikor úgy van kedvem szólok anyunak h süsse be hajsütővassal de majd veszek belissima hajvasalót h meg tudjam csinálni magamnak..:D

2009. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a frufrumat ki szoktam vasalni, de csak úgy lágyan, ne ilyen szögegyenesre, hogy ne nézzek ki hülyén :D. a loknijaimat meg elrendezgetem, megborzolom, vagy lapítgatom a kezemmel.
2009. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én hajam csak alul lenne göndör, de ha oda figyelek hajszárításnál akkor nagyon szép egyenletes lesz mindenhol.Nekem ez úgy sikerül h emelgetem a haj tövét szárításnál.
2009. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát én ugyszoktam megcsinálni a hajamat, h hajmosás utáén nem megdörzsölöm a törölközövel, hanem kinyomkodoma vizet belöle, és közbe felfelé nyomkodom aztán rakok rá hajhabot és megszáritom a legkisebb fokozatot, és ilyen gula (nemtomn mi a neve) fejjel. És nagoyn szép lesz tőle
2009. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lehet, hogy száraz a hajad. Göndör hajnál sajnos ez gyakori probléma. Használj száraz hajra sampont és balzsamot, a balzsamot nyugodtan hagyd tovább a hajadon, könnyebb úgy kifésülni a hajat is, mintha előbb lemosnád, és azután esnél neki a fésűvel. :)

Az is előny, ha nem hajszárítóval, hanem természetesen hagyod megszáradni a hajad, akkor nem fog össze-vissza állni.

De sajnos ez se tartós, max. 2-3 napig néz ki "normálisan" utána elkezd sajnos elkezd borzolódni...

2009. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem, hogy száraz lenne. Hajmosáskor csak balzsamot használok, plusz olajat is szoktam előtte rátenni. Sosem szárítom hajszárítóval sem. De most már jobban néz ki annál, mint amikor sampont is használtam. De amiatt, hogy egyik helyen nagyon göndör, másikon meg inkább hullámos tettem fel a kérdést. Azért néz ki furán. Az gondolom ilyen szerkezetű.
2009. nov. 7. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!