Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös vagy szőke legyen a...

Vörös vagy szőke legyen a hajam? Vagy maradjon eredeti barna?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretném kipróbálni a festést, de sosem tudtam eldönteni milyen szín állna jól, vagy mit érdemes. Eredetileg középbarna a hajam és kék a szemem, fehér a bőröm. Tudom, hogy a szőke nagyon károsítja a hajat főleg az ilyen sötétet mint az enyém. Fodrászhoz meg nem tudok menni, szóval házilag nem tudom milyen eredményre számíthatok, de olyan festené aki már festett hajat. Viszont nem tudom rendszeresíteni, csak 1-2 alkalommal festeném be aztán vissza barnára. Rögtön visszalehetne szőkéről vagy vörösről festeni? Vagy nem éri meg és maradjak az eredetinél?


Köszi előre is a segítségeteket!



2012. jún. 25. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Szia. Szerintem maradjon barna. Az a legszebb hajszín. És az eredeti szépség a legszebb! Szerintem maradjon barna. Ha mégis a festésnél maradnál akkor már inkább a szőke. De ez csak arra az esetre tipp ha a festést választod. De szerintem ne válaszd. Barna maradjon! :)))
2012. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia.Van Tasakos hajszinező ami 6-8 hajmosásig jó,de ilyet csak százasban láttam,de vannak szinező habok nézd meg a fodrász kellékesben hamar kijön.Mielött befesenéz kimosható szinezöt probálj,vagy vannak makeover oldalak ahol hajszint is lehet megnézni hogy,hogy áll.
2012. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Befestenéd,nem tudok irni. :))
2012. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ne merészeld befesteni, soha semmilyen körülmények között. én mindennél jobban megbántam, hogy a mézszőke hajamat befestettem.:/ mindenkinek a saját hajszine áll a legeslegjobban ezen nincs mit vitatkozni.:) ha most nem, majd megtanulod amikor már befestetted és hiányozna a régi hajszined.:D
2012. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne fesd be!


A barna az ideálom és mindig szomorkodok, amikor a szép barna hajú lányok elrontják a hajukat hajfestékkel.

2012. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon rendesek vagytok, tényleg hasznos válaszokat kaptam. Ment a zöld kéz:). Csak azért gondoltam a festésre mert kicsit meguntam a barnát, mármint mindenkinek az szinte... De végül is nem a hajszín a legfontosabb, majd lehet más frizurát vágatok, hogy ne unjam:)
2012. jún. 25. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, az új frizura "új" érzetet ad és teljesen másképp fogod látni, érezni magad. :)


Van egy olyan elmélet, hogy X év múlva mindenki barna hajú/szemű lesz a Földön, mert a barna szem/haj dominánsan öröklődik (...), így előbb-utóbb nem lesz egy szőke hajú, kék szemű ember sem. Én látok benne némi igazságot, de ehhez szerintem több mint 100 év kellene. :) Úgyhogy ne érezd magad emiatt kellemetlenül, mert te is barna hajú vagy, mondhatjuk, hogy ez biológia (hogy mindenki barna hajú, legalább is a többség).

Én meg szőkés vagyok, biztos emiatt van az, hogy a barna haj az ideálom.


#5ös voltam.

2012. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azt hiszem igazad van:) Erről az elméletről én is hallottam, de én maradok a kék szememnél, azt nagyon szeretem:P A hajfestést meg majd meghagyom akkora, mikor már ősz leszek és tényleg kelleni fog( de az sokára lesz remélem ) :D
2012. jún. 25. 23:26
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként neked is szép lehet a hajad, nekem meg a szőke az ideálom, na mindegy ez egy ilyen dolog, szerintem szinte mindenkinek olyan kell, amilyen neki nincs, de mégis az áll a legjobban, ami van:)
2012. jún. 25. 23:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne fesd be,maradj barna az a legszebb szerintem is.

Maximum a barna egy árnyalatát próbáld ki,az nem is káros annyira,és nem is feltűnő a lenövés.Nagyon szép arany,vagy vöröses árnyalatú barnák vannak.

Esetleg vágass egy új fazont az is nagyon fel tudja dobni a hajad:)

2012. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!