Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egesz rövid haju lanyok:...

Egesz rövid haju lanyok: Miert van rövid hajatok?

Figyelt kérdés
Nem all jol, nem tetszik a hosszu, sok a gond vele, jobban illik hozzatok a rövid; mi az oka?
2012. jún. 26. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak ez tetszik, nem lóg a szemembe, nem fekszek rá éjszaka, párom sem fekszik rá, hamar megszárad, könnyű formázni.
2012. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tud megnőni, ha meg is nő akkor is elvékonyodik és eltöredezik.
2012. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kényelmes, praktikus, nem kell sokat foglalkozni vele.... én egyébként minden nap mosom, úgyhogy sokkal kevesebb időbe telik, mintha hosszú hajam lenne. ráadásul jól is áll szerencsére. életem legjobb döntése volt, hogy levágattam. sokan mondják, hogy milyen jól néz ki, mennyire szeretnének ilyen hajat, csak nem merik bevállalni.
2012. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért van rövid, mert ha kicsit is hosszabb (még vállig sem ér) már lelapul. Sajnos nagyon vékonyszálú és egyenes a hajam, semmi tartása nincsen. Tehát ez áll jobban ebből adódóan, nomeg eleve vékony az arcom is.
2012. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez illik hozzám, jól áll, nagyon rövid idő alatt megmosom-beszárítom, minden nap ugyanolyan jól néz ki pár perces időráfordítással, bármit megcsinálhatok vele, mert a károsodott részt hamar levágom úgyis :)
2012. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huh, köszi a valaszokat. :) Azt hittem, csak en vagyok olyan, akinek lelapul mar a 10 centis haja is... Amugy parszor mar megnövesztettem, de mindig levagattam, a rövid egyszerüen jobban all. :)
2012. jún. 26. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:

utálom a hosszú hajat, az nekem túl jókislányos.

vörös, egyedi fazonú a frizkóm, én vágom, én festem, én állítom be olyanra, ami jól áll.

egyébként sem állna ól a hosszú haj.

2012. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok de vékonyszálú hajam van és nem tudok vele mit kezdeni, levágattam, majd még inkább levágattam, most tüsi. Szeretem, jól áll, sokan mondják is, hogy milyen jól nézz ki, de ők nem mernék bevállalni, bátor vagyok. Én ezt nem így fogom fel: ez haj, úgyis megnő. Az enyém amúgy is gyorsan nő, de nem hagyom elburjánzani :P Szeretem, hogy ilyen extrém és sok gond nincs vele.
2012. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen töredezik a hajam, ráadásul hullámosodik is, de nem szépen, ezért vasalnom kell, ha hosszabb, amitől még jobban töredezik.

Amúgy kb. mindig is rövid hajam volt, lehet ezért gondolom úgy, hogy jobban is illik hozzám.

Meg valamiért ránézek a hosszú hajra, és oké, szép, szép, de mindig az jut eszembe, hogy bátortalanság, hogy minden nap ugyanúgy lóg, az a változás, ha felkötik.

Ha egy rövid hajú lányt látok, mindig arra gondolok, hogy ez tök vagány dolog, és remélem, hogy mások is rám néznek, akkor azt gondolják, hogy az. :)

2013. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!