Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlzás lenne az ilyen hajszín?

Túlzás lenne az ilyen hajszín?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet szeretnék, de félek, hogy nem igazán vennének vele komolyan. Nektek mi a véleményetek? Köszönöm:)


2012. jún. 26. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sötét a bőröd akkor jól állna , ha világos akkor inkább hagyd . Egyébként hány éves vagy? mert a korod is meghatározza a választ ha mondjuk 17 alatt vagy nem ajánlom.
2012. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 leszek ősszel:D Még tanulok, de lehet, hogy jövőre dolgozni is fogok. Munkahelyeken mennyire tolerálják az ilyet?
2012. jún. 26. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy sztriptízbárban elég jól tolerálják, irodában kevésbé pl. Iskolában tuti nem szeretnek érte, és elég feltűnő szín, h mindig kiszúrjanak, ha akarod, ha nem.

Szerintem erősen túlzás, de ahogy gondolod. Én biztos valami természetben is létező árnyalatot keresnék. Ráadásul ezt 3-4 hetente festheted újra, mert nagyon csúnyán fakul általában az ilyen szín.

2012. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Uhhh,ez elég nagy butaság volt:) Ilyen hajjal is lehet csinosnak lenni vagy akármi. Hiszen Rihanna is tud előkelő helyszínekre menni ilyen hajjal is, csak úgy kell formázni.Amúgy meg nem kell mindenkinek tömegnek lennie..szerintem nagyon jó ez a hajszín!
2012. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem jó ideig ilyen volt. Érettségi előtt festettem be és az egyetem első évében is így hordtam. 2 nagy hátránya van. Az egyik hogy baromi nehéz ezt a színt megtartani, tehát ha sötétebb a hajad akkor alá kell szőkíteni hogy igazi piros legyen, ami ugye nagyon roncsolja a hajad. Ha nem ápolt és rendezett mindig a hajad akkor ennél a hajszínnél ez duplán észrevehető. A másik hátránya pedig hogy mindenki megjegyez. Én sosem tudtam bejátszani egyetemen mint a többi szürke kiscsaj h azt mondjam "ott voltam az órán csak nem vett észre Tanár Úr" mert mindenki észrevesz :D


Ja és emiatt csak akkor fognak komolytalannak gondolni ha nem tudod hordani. Tehát ez egy különleges haj, ehhez egyéniség kell, ehhez öltözködni és sminkelni tudni kell!


21L

2012. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szín, de ehhez tényleg olyan egyéniség is kell. Én fehér bőrű lányokon szoktam látni, szerintem ahhoz szép. De mivel ez a szín minden mosásnál kopik elég macerás. Ha sötét a hajad akkor előtte az egészet ki kell szőkíteni és arra festeni, ez tönkre is vágja elég szépen.
2012. jún. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyumnak is ilyen. Nem szóltak a munkahelyén.
2012. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehhez stílus, egyéniség kell. Sok tini lánynak van ilyesmi színű haja, néhányan nevetségesnek tűnnek vele, de ha tudod hordani, hát hajrá!
2012. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen is volt többek között, sokan dícsérték meg. Tényleg igaz, hordani kell tudni.
2012. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!