Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington s1005 hajvasalorol...

Remington s1005 hajvasalorol vélemények? Ill milyen hajvasalot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
fenekemig ér a hajam ha nem hosszabb és elég hullámos.mivel nagyon szeretem nem válnékmeg töle és nem akarom tönkre tenni szeretnék valaminormális hajvasalot venni ami szépen vasal.SEMMILYEN TAPASZTALATOM NINCS HAJVASALÓK TERÉN ÉLETEMBE NEM VOLT MÉG.Ezt azért irom le h tudjátok h nem nagyon értek hozzá se a hövedökhoz de a balea trend it up hovedovel szemezgetek:) vélemények jöhetnek. helyesirasert bocsi telorol vagyok
2012. jún. 26. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
remingtonom van nekem is, hővédőt használok, mégis eléggé meglátszik a hajamon. :D Bár, minden nap vasaltam, most nyárra leálltam vele, de a hajvasalóról is mondjak valamit szerintem nagyon jók a remingtonok, még nem csalódtam benne :D
2012. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!