Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz lenne ha hetente 2x...

Gáz lenne ha hetente 2x mosnám a hajamat?

Figyelt kérdés
14/L vagyok, és hetente mosom elvileg a hajamat. Anya mindig lebasz hogy ne mossam többször mert hamar bezsírosodik. Kipróbáltam hogy egy héten 2x mostam és nem zsírosodott hamarabb.. Vélemény ? Nem lenne gáz ha hetente 2x mosnám ? (különben nem sok hajam van, de nem is kevés)
2012. jún. 27. 02:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente van, hogy 2-3x is megmosom, mert ebbe a melegbe nagyon hamar zsírosodik.:ss

De van, hogy 3-4 napig nem is mosok, mert nincs kedvem és inkább felfogom. Szerintem egyáltalán nem gáz, ha 2x. mosod. De ha nem zsírosodik, elég egy héten 1x mosni.

2012. jún. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én naponta mosom, de csak mert a fővárosban élek és itt minden piszkot felfog a hajam és nem bírom, ha retkes a fejbőröm.
2012. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass anyudra, nekem ugyanezt mondta és igaza lett. Most azt szoktam, hogy heti egyszer mosom samponnal-balzsammal, heti egyszer meg csak leöblítem vízzel. 16l
2012. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz???
2012. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire zsírosodik a hajad, ha nem annyira akkor elég egyszer megmosnod. Nekem muszáj heti 2-3-szor mert másképp nem nézne ki sehogy se.:/ De egyébként nem gáz.
2012. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valahol azért anyudnak is igaza van. Nekem régebben nagyon jó hajam volt, hetente 1x elég volt megmosni, kb. az 5-6. napon kezdett zsírosodni, lelapulni. Aztán elkezdtem heti 2x (szerdán és vasárnap) mosni a hajam, kb. 2 hónap múlva már hajmosás után 2 nappal zsírosodott a hajam.

Persze kényelmesebb volt heti 2x hajat mosni, ráadásul 2-3 nap után kezd lelapulni a hajam, nincs frissen mosott hatás (amit imádok), de végül úgy döntöttem, hogy fokozatosan leszokok a heti 2 hajmosásról.


Mostanában random módon szoktam, amikor úgy érzem, hogy itt az ideje, nem feltétlenül hetente 1x vagy 2x, inkább 4-5-6 naponta. :D

2012. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-4 naponta nyugodtan moshatod, azaz a heti 2 pont ideális.

Egy fodrász-tanonc

2012. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Heti 3 alkalommal szoktam. Valamikor négyszer is megmosom (de az ritkán van).

A két hajmosás nem sok szerintem.

2012. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 3-4 naponta mosom, ennyi idő alatt mindig bezsírosodik... :/


16/L

2012. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!