Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami házi szerrel lehetséges...

Márkez kérdése:

Valami házi szerrel lehetséges lenne fehéríteni az Arcomon?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyon fehér lenni.. mert nem is vagyok az eredetileg sem, csak le égtem a napon és szeretném vissza kapni az eredeti színemet mert ez nagyon nem tetszik! előre is köszönöm a válaszokat!


Hülyeséget ne írjon senki !



2012. jún. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

megvárod míg csillapodik, lehámlik, a kis színt amit hagy maga után, nem tudod "leszedni"


a pirosságra csak nyugtató krémeket tudsz

2012. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én pont a Barnaság el tüntetésére gondoltam volna :/ mert azt halottam hogy Citrommal és más egyébbel lehetséges a bőr "fakítása" Valamit nem tudtok ajánlani ? ami tényleg segítene ? Köszönöm előre is !:)
2012. jún. 28. 11:37
 3/4 lupus fang válasza:
Igen nagyon jól hallottad...a citrom valóban nagyon kiválóan fakítja a bőrt..egész egyszerűen félbe vágsz egy citromot és dörzsölöd vele a lebarnult bőröd...majd nem törlöd meg hanem hagyod hogy picit beszívja...sok citrom kell...és sokáig csináld...egész az alap színedig vissza tudsz fakulni...tapasztalatból beszélek..én is utálom ha barna vagyok .:) remélem segítettem
2012. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lupus fang válasza:
ja ...a szemedre vigyázz!!!
2012. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!