Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik nektek az így vágott haj?

Tetszik nektek az így vágott haj?

Figyelt kérdés

Nemet légyszi írjatok! :)

[link]


2012. jún. 27. 21:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem csajnak ez nagyon ronda, azaz nem.
2012. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Filinger Artemisz ***** válasza:
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....j! Ez egy őrült! X"D ( de ha neki tetszik akkor kész)
2012. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, se lányon, se fiún.

F

2012. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Katasztrófa... nem is értem mi visz egy lányt arra, hogy ilyen frizurát vágasson magának... mondjuk a fiúknál sem értem :-)
2012. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem, pfúj. Az ilyet sajnálom, mert nem akar nő lenni. Épeszű férfit ez nem vonz.

N.

2012. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Tetszeni tetszik,de csak akkor,ha ilyen fültágítós tetoválásos feling vagy,de ha nem,akkor szerintem ne vállald be (ha egyáltalán beakarod ). Az arcformád,hajadtól is függ,hogy ez szép -e vagy nem.Láttam már olyan lányt,akinek nagyon jól,de valakinek nagyon rosszul állt.

Lány vagyok,de amióta Skrillex világhírű lett (vagy előtte is?!),minden harmadik utcán látni ilyet már NŐKNÉL is!

2012. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik, de szerintem nem merném bevállalni. Nem, nem igazán vagyok ilyen tetovált, fültágítós lány, sőt még csak 15 éves vagyok, de nagyon tetszenek az ilyen kicsit megbotránkoztató dolgok. Igazából nagyon Skrillex-et sem hallgatok, úgyhogy, nem tudom mióta jött "divatba".
2012. jún. 27. 21:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Nézd, a hajvágással én úgy vagyok, hogy nem félek új, esetleg rövid frizurákat kipróbálni, mert úgyis visszanő.... ÚGyhogy, ha tetszik, nosza, vágasd le, aztán m ajd megtapasztalod, hogy tényleg olyan jó-e. Pár hónap és megnő a tüsi része is elfogadhatóra, akkor meg le tudod vágatni normális fazonra is.
2012. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tetszik, bár én a nőies dolgokat szeretem..

22/L

2012. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen,igen sok pasinak nem jön be.De nem kell mindenkinek tömegnek lennie és 60centis póthajjal járkálnia..Most ez a haj felkapott lett és ha neked tetszik akkor hajrá,ne másoknak akarjál megfelelni. De szerintem mivel már annyi csajnak van dobd fel úgy,hogy a lenyírt részbe csempéssz a fodrásszal valami kis mintát:) !!
2012. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!