Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajkiegyenesités....

Keratinos hajkiegyenesités. Valaki kiprobálta már? Véleményeket is, de főként tapasztalatokat szeretnék

Figyelt kérdés

Most nézegettem interneten ezt a módszert és nagyon bele szerettem de félek meg csináltatni.. nem teszi nagyon tönkre a hajamat? olyan emberek válaszát várom főként aki már megcsináltatta.. nem hullik ki tőle az amugy is picit hulló hajam? amugy elég dús hátam közepéig ér és minden nap vasalom.. olyan közepesen hullámos hogy egy hullásmos egy egyenes.. és mennyibe lenne egy ilyen? 14 éves lánynak ugyan ugy megcsinálják.nem?


erre gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=FsWV0m6WXpI&feature=related



#Keratinos tartós hajkiegyenesités
2012. jún. 28. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

nem teszi tönkre, épp hoyg ápolja

te hajhosszadra 20-30 ezer Ft körül mozog szerintem

2012. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!