Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a zyneritet?

Hogyan használjam a zyneritet?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy zyneritet és lenne néhány kérdésem a termékkel kapcsolatban.


1. :Az egész arcomat kenjem be vele, vagy csak a

pattanásokat?


2.: Ez ugye egy szárító hatású készítmény, amely a szárítása miatt hat.Namost többen írták itt az oldalon, hogy valami hidratáló krémet is kell használni, mert különben nagyon száraz lesz a bőr.Namost akkor ha felkenem ezt, várok egy fél órát mondjuk, aztán lekenem az arcom valami hidratáló dologgal, akkor nem oltják ki egymás hatását? Vagy mikor kenjem fel a hidratálót?


2012. jún. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

az egész arcodat kend be vele és várj jó fél-1 órát. amikor leszáradt és már szaga sincs(mert elég büdös), akkor egy szigorúan vizes alapú hidratálóval kend be az arcod.

én nem krémeztem utána soha, zsíros bőrnél nem is fontos.

amúgy nagyon jó szer, érdemes használni.

2012. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem krémeztem utánna... És én is az egész arcomat kentem be vele miután fürödtem és már alváshoz készültem:)
2012. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem is este használd.. pár hét után meg elég kétnaponta nekem ugy hatott, ja meg a hátamon is használtam h fogyjon :D de kipróbálhatod h csak a felét kevered be, nekem mindig ki kellett dobni egy csomót
2012. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem bőrgyógyász írta fel. Ő mondta, hogy reggel vigyem fel a megtisztított arcra, csak a pattanásos részre (ez nálam az orrom és környéke). Néha az egész T-zónában használom, mert gátolja a zsírosodást, de az egész arcomra nem kenném, mert kiszárítja. Emellett hidratálót csak oda teszek, ahol nem használtam az oldatot, főként a szemem környékére és az arcom oldalára.

A papírján volt, hogy éjjelre is használható, de nekem akkorra másik krémet írtak, úgyhogy én csak nappal használom.

2012. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindekinek, aki írt.
2012. jún. 28. 12:44
 6/6 anonim válasza:
szóval akkor nem is kell lemosni?
2013. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!