Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Tudtok pattanásra...

Segítség! Tudtok pattanásra valami jó tonikot?

Figyelt kérdés

Nekem volt már egy pár de nem használt.Még az orvosom is írt fel és azt használom,egy darabig jó volt de most már az sem hat.Valaki tud valami jót? Tiszta pattanásos a fejem olyan csúnya.

Előre is köszönöm!


2012. jún. 28. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a garnier bevált,érzem szó szerint hogy húzza össze a pórusokat,még a helyüket is eltünteti.

De erősen pattanásos bőrön nem tudom jó-e nekem elvétve van csak,de egy próbát megér.

2012. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben!:) azt még nem próbáltam köszi!
2012. jún. 29. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsi azt nem írtam oda hogy a pure active:


[link]

2012. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez a garnier csak előhozta őket és még a bőröm is kiszáratotta. Bőrgyógyásszal irattam fel egy krémet az nekem segített, illetv aloevera gélt használok rájuk.
2012. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 30. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!