Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlatos-e epilátort használn...

Ajánlatos-e epilátort használni a hónaljon (vagy a bikinivonalon)?

Figyelt kérdés
Az epilátor használati utasítására rá van írva, hogy ezeken a területeken is lehet használni, de kicsit félek, nehogy túl érzékenyen reagáljon rá a bőröm. Egyébként a lábamat is epilálom, és azzal semmi problémám nem szokott lenni.
2012. jún. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
én hónaljon is meg bikinivonalon is próbáltam,de a bikinit feladtam kb. 1perc után!ha erős vagy,akkor a hónaljat még kibírod,de a bikinivonal az már nagyon tud fájni!
2012. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Ha mazohista vagy, akkor azonnal láss neki a bikinivonal epilálásának!!!!! Nagyon fog tetszeni, meglátod!
2012. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dia90' ***** válasza:
Hát, nekem van kifejezetten erre a célra egy mini epilátorom, annyi a különbség, h annak 1 csipesze van, de még úgy is elég fájdalmas. Már próbáltam a "rendes" epilátorommal is, de én hamar feladtam. Azt tudom javasolni, ha mindenképp ki szeretnéd próbálni, hogy először kis felületen, nagyon rövid szőrszálakon próbáld ki, és előtte puhítsd fel a bőrödet.
2012. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam bikinivonalon. Ilyen: [link] gépem van. Hát nem volt éppen kellemes, de kibírtam. Csak az a baj, hogy az egyik oldalon tök jó lett, viszont a másikon néhány szőrtüsző bevérzett (kijött a szőr belőle), és nem múlik el a pirosság 3 napja. :S Szerintem nem éri meg.
2012. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 29. 19:45
 6/7 anonim válasza:
bikinivonalra nekem a cukorgyanta vált ve legjobban. itthon is elkészíthető, nem fáj annyira és nem igazán van utánna szőrbenövés
2012. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én próbáltam már mind a két helyen,hónaljon fájt,de mondom a szépségért meg kell szenvedni,de mikor már vérzett is,akkor úgy voltam vele,hogy maradok a borotvánál. de aztán sokkal több idő alatt nőtt vissza,mint annál a résznél,ahol nem epiláltam.

bikinivonalon is szintén kipróbáltam,nem volt olyan vészesen fájdalmas,csak bepirosodott,meg fura volt a bőröm,mintha libabőrős lett volna. végeredményben most mind a két helyen borotva:S

2012. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!