Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani pattanásos...

Tudtok ajánlani pattanásos bőrre arctisztítót, tonizálót, bőrápolót ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
És lehetőleg leírnátok, hogy milyen sorrendben, milyen gyakran használtátok őket? Köszi a válaszokat.

2012. jún. 29. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arctonikok közül az Avonos Clearskin (zöld színű) és a Balea Young Soft (szintén zöld színű) a legjobbak. A hidratáló krémek közül: az Ilcsi kénes krémje és az Avon Clearskin professional Lotionja problémás bőrre. Reggelente megmosom az arcom sima vízzel, utána még áttörlöm valamelyik tonikkal, aztán Garnier BB krém+hintőpor. Amikor délután hazaérek újra arcmosás (fontos hogy az alapozó eltávolításar kerüljön), majd tonikkal áttörlöm. Este tusolás után a pattanásos helyeket megint áttörlöm tonikkal,majd ezután jön a valamelyik hidratáló krém. Azért célszerű e hidratáló krémet estére felkenni, nem nappalra, mert elég sok pattanás elleni készítmény tartalmaz olyan anyagokat, amellyel napra nem lehet menni, mert fényérzékenyít. Estére meg mindegy, mert reggel a krémet úgyis lemossa az ember. Külön arctisztítót nem használok, mert nekem elég érzékeny a böröm és a mindenféle pakolás+arctisztító nagyon kicsípi. Nyáron kell jobban odafigyelnem a bőrömre, mert ilyenkor extra zsíros lesz az izzadás miatt. Télen szerencsére nem kell ennyiszer kencélnem a magam. Nekem a pattanásaim 100%-a eltűnt emellett a kezelés mellett, de fontos a rendszeresség. Csodaszer sajnos nincs.
2012. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a Duac gél is nagyon jó. gyógyszertártban lehet kapni szerintem 2000 Ft körül van. esténként vékony rétegben az érintett területre kell kenni
2012. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Tej és a tonik szinte mindegy milyen a lényeg hogy 2 hetente radírozd illetve hogy jó krémet használj (ami nem avonos és hasonló).Pakolásnak mindenféle képpen a dermodil-pasztát próbáld ki.
2012. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!